Çelikay Automotive Industry & Trading Company, established in 1978, is one of the deepest rooted companies in automotive spare parts industry in Turkey.

Our company is operating in highest quality in sales and marketing for every commercial vehicle brands primarily for conventional & parabolic leaf springs and components, steering and suspension parts, air spring systems over 41 years.

Çelikay Automotive also aims to export high quality products –depending on demand- and services in all other automotive spare parts groups to all countries of the world with most effective logistic solutions.

Our main principle is to find the optimum solution for our customer and to offer high quality with competitive and flexible pricing within shortest time.

Our strength comes from our strong existing stock, comprehensive product range, fast customer services and ability to operate with flexible order quantities. Please do not hesitate to contact us for any further information. 

Our Values

İşimizi en üst düzeyde, özenle ve yüksek standartlarda yapar, işimizle ilgili gelişmeleri yakından izleriz.

Şirketimiz güven kazanmayı tüm diğer kazançların üstünde tutar. Bizce sürdürülebilir başarının en temel öğesi ve kurum kültürümüzün en önemli değeri; çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın, müşterilerimizin ve toplumun bize olan güvenidir.

ÇELİKAY OTOMOTİV olarak üstlendiğimiz ve yürüttüğümüz tüm projelerde; her türlü aktivitemizin çevre üzerindeki etkilerini maksimum düzeyde gözlemler ve oluşabilecek negatif etkileri minimize etmek için gerekli önlemleri alma sorumluluğunu kabul ederiz.

Müşteri memnuniyetinin ve güveninin her şeyden önde geldiğine inanırız.

Yenilikleri yakından takip eder, size en yeni çözümleri ulaştırırız.

Mission & Vision

●  Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak.
●  Kaliteyi en üst seviyede tutmak.
●  Kusursuz ürünle en iyi hizmeti sunmak.
●  Kaliteden taviz vermeden üretimi artırmak.
●  Müşteri isteklerine zamanında cevap vermek.

Tercih ettiğiniz çözüm ortağınız olabilmek için inandığımız değerler: Sorumluluk, Çalışkanlık, İtina, Güven.

Kurulduğu günden bugüne belirlediği hedefler doğrultusunda ilerleyen ÇELİKAY OTOMOTİV;

Her projede daha ileriye, vizyonuyla kendisini sürekli geliştirerek, fark yaratarak, ülkesine değer katarak, sektöründe standartları belirleyen öncü firma olmak için durmaksızın çalışmaya devam edecektir.